TEDxKNEU 2017

Тема події TEDxKNEU 2017 - Inside Out.

Усі жадають чогось кращого, але звідки ж беруться справжні зміни, звершення і втілені мрії? Ми переконані, що із середини. Обмінюючись відкриттями та досвідом, невдачами та перемогами, які заховані всередині нас, ми переосмислюємо свою картину світу, а також знаходимо свою спільноту, яка окреслює нові горизонти для нашого розвитку.

Inside Out - це час переосмислювати і втілювати, тому що фундаментальні зміни в кожному з нас відбуваються зсередини-назовні.

TED та TEDx

TED є некомерційною організацією, що займається ідеями вартими поширення.
Перша така конференція тривала чотири дні в Каліфорнії 30 років тому. Відтоді TED спільнота росла, щоб підтримати свою місію з безліччю ініціатив.
Дві щорічні конференції TED запрошують провідних світових мислителів і практиків виступити протягом 18 хвилин або менше. Багато з цих виступів потім доступні безкоштовно на TED.com.

В дусі ідей, що варто поширювати, TEDx це програма локальних незалежно організованих подій, які об'єднують людей разом, щоб поділитися досвідом у стилі TED.
Конференції TED забезпечує загальне керівництво за програмою TEDx, але окремі події TEDx є незалежно організованими. (При дотриманні певних норм і правил.)

Більше можна дізнатись на TED.com, у Twitter або у Facebook